У Миколаєві на маршрут № 3 виходить модернізований трамвай

Миколаївелектротранс презентував модернізований трамвай. Він пройшов капітальний ремонт і вже готовий виходити на маршрут.

Про це йдеться у сюжеті телеканалу «МАРТ».

Перший оновлений трамвай у брендованому стилі «Миколаїв – місто на хвилі» вийшов на маршрут у вересні 2021 року на День міста. Тепер Миколаївелектротранс відремонтувал ще одну одиницю громадського транспорту. Модернізували трамвай трохи більше чотирьох місяців, його вартість – 1,5 мільйона гривень.

Ми повністю змінили його візуальну частину, тобто маску. Також оновили салон, освітлення, сидіння, обшивку всередині. Шукаємо альтернативу для того, щоб робити нові вагони якісно і швидко, – розповів керівник комунального підприємства «Миколаївелектротранс» Юрій Сметана.

Тепер у трамваї можна буде підзарядити мобільні телефони і планшети, у салоні встановили адаптери. Побільшало і камер відеоспостереження. Також працівники підприємства власноруч зробили вагону двері планетарного типу. А ще подбали про водіїв – облаштували зручне крісло.

Зробили на відмінно! Хороший вагон у керуванні, все м’яко. Красивий дуже. І в русі добре себе поводить, – каже водія трамвая Олександр Мельничук.

Старим вагонам дають нове життя у вагоно-ремонтних майстернях. Зараз у трамвайному депо модернізації потребують 35 одиниць рухомого складу. У Миколаївелектротрансі кажуть, трамваю, який зараз виходить на маршрут, 35 років. Після оновлення він може працювати ще 10 років.

Раніше такі ремонти ніколи не проводились. Зараз ми повністю розбираємо вагон, залишаємо тільки скелет. Відновлюємо раму, замінюємо електропроводку на рухомому складі, старі прилади для підзарядки заміщуємо на нові. Також робимо капітальний ремонт візків, на яких рухається вагон, – пояснив начальник вагоно-ремонтної майстерні Павло Клименко.

Модернізований трамвай вийшов з депо за маршрутом № 3 «Чорноморський суднобудівний завод – 10-а Воєнна». Наразі у роботі Миколаївелектротрансу вже третій трамвай, нині йому оновлюють каркас. У цієї одиниці буде низькопідлоговий вхід, тож громадський транспорт стане доступнішим для маломобільних груп населення, наприклад, вагітних, батьків з візочками чи людей з інвалідністю.

Інженери переконані, ремонтуватимуть третій трамвай значно швидше. Показати його містянам збираються у травні-червні 2022 року.

Нагадаємо, у Миколаєві легковик зніс стовп з контактними дротами «Миколаївелектротрансу».

Раніше повідомлялося, «Миколаївелектротранс» планує придбати нагрудні камери для контролерів у транспорті.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram