У Миколаєві «Мерседес» збив 18-річну дівчину

Увечері, 13 вересня, на проспекті Центральному у Миколаєві легковий автомобіль Mercedes-Benz збив 18-річну дівчину.

Про це повідомляє онлайн-видання «Новости-N».

У пресслужбі патрульної поліції Миколаївської області зазначили, що дівчина переходила дорогу на пішохідному переході біля зупинки громадського транспорту «Водопровідна».

Фото: Новости-N

За словами водія, він їхав проспектом з боку вулиці Бузника у напрямку Пушкінської в крайній лівій смузі. Перед ним різко зупинився «Ланос». Щоб уникнути зіткнення, чоловік різко вивернув кермо вправо і у цей момент збив дівчину. Весь удар припав на бічне дзеркало. Постаждала отримала травму живота.

З місця ДТП дівчину госпіталізувала «швидка», про її стан нині нічого не відомо.

Нагадаємо, у Миколаївській області мотоцикліст зіткнувся з бордюром.

Раніше повідомлялося, у Туреччині перекинувся автобус з українськими туристами.