У Миколаєві, Кропивницькому та Одесі відкрили відділи Миколаївського територіального управління ДБР

З 1 березня відбулись зміни у Територіальному управлінні Державного бюро розслідувань м. Миколаєва – утворили слідчі та оперативні відділи з дислокацією у Одесі, Миколаєві та Кропивницькому.

Про це під час брифінгу розповів директор ТУ Державного бюро розслідувань у Миколаєві Дмитро Титор, передає кореспондент ТРК “МАРТ”.

Новостворені підрозділи дадуть змогу швидко реагувати та об’єктивно розслідувати злочини, скоєні високопосадовцями, працівниками правоохоронних органів, військовими, суддями, які є суб’єктами підслідності Державного бюро розслідувань, – уточнив Дмитро Титор.

Директор територіального управління ДБР у Миколаєві Дмитро Титор розповів, що основним показником їх роботи є скерування до суду обвинувальних актів.

Так, за період березня-травня поточного року до суду  скеровано 63 обвинувальних акти зі сфер корупції та бюджету, вчинених правоохоронцями та військовими, які були викриті на території Миколаївської області. З них – з угодою про визнання винуватості – 7.

Найбільш резонансними справами, які розслідували слідчі теруправління ДБР у Миколаєві, стали:

Зокрема, колишній слідчий, який заволодів речовими доказами у справі про умисне вбивство у вигляді сум понад 64 тис. гривень і 10 тис. доларів, – йому оголосили підозру і обрано запобіжний захід у вигляді домашнього арешту.

Також до суду був відправлений обвинувальний акт щодо головного бухгалтера і касира Миколаївській поліції, який за хабар пропонував нарахування премії.

І третьою резонансною справою Дмитро Титор вказав припинення злочинної діяльності військового і співробітника ДСНС України, які налагодили схему поширення наркотиків і психотропних речовин на території Миколаївської області, – там триває досудове розслідування.

На сьогодні залишок 415 кримінальних проваджень.

Якщо вам відомі факти вчинення кримінальних правопорушень високопосадовцями, суддями, військовими, працівниками правоохоронних органів – телефонуйте на гарячу лінію:

+38 (096) 894 57 47.

Для повідомлень про злочин: zlochin@mk.dbr.gov.ua

Нагадаємо, що ДБР розслідує близько 5 тисяч справ щодо перевищення повноважень правоохоронцями.

Як раныше повідомлялось, в Миколаєві затримали детектива Слідчого управління Головного управління Національної поліції в Миколаївській області за підозрою в отриманні 1,5 тисячі доларів хабара.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram