У Миколаєві працівники дорожньої служби під час ремонту покриття закатали в асфальт алею з деревами.
Про це у Facebook повідомив місцевий житель Федір Левченко.
Миколаїв, Нікольська й кут Артилерійської, навпроти військової комендатури. Дорожники дійсно (як писали вже раніше миколаївці) дорожники повністю закатали дерева в асфальт, – написав він.
Левченко додав, що сьогодні після публікацій у соцмережах асфальт “трохи повідгрібали” від дерев.
Читайте також: Олександр Сєнкевич доповідатиме в якості свідка по справі реконструкції Соборної площі
Потрібно робити спеціальні пристовбурні обмежувачі / рамки, для захисту дерев і потрапляння води в кореневу систему дерев, – зазначив він.
У коментарях інші миколаївці також обурилися діями дорожників.
Нагадаємо, сезон ремонту доріг у Миколаєві продовжується.12 серпня нове дорожнє покриття поклали на вулиці Адміральській, 28-32.




