У МОЗ очікують зниження добової захворюваності коронавірусів через два тижні

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов назвав карантин вихідного дня єдиною мірою, яка в нинішніх умовах дозволить Україні стримати зростання захворюваності коронавірусів.

В ефірі телеканалу Україна 24 він заявив, що зниження добової захворюваності коронавірусів можна буде спостерігати через 14 днів.

Ми розраховуємо, виходячи з розрахунків наших епідеміологів і міжнародного досвіду, на зниження добового рівня захворюваності від 15% до 20% через 14 днів, так як 14 днів середній інкубаційний період, – розповів глава МОЗ.

За його словами, карантин вихідного дня – це не експеримент, а чітко виважений протиепідемічний захід.

Ми знаходимо варіант, як саме нам розірвати ланцюг передачі хвороби… За цим рішенням стоять виключно поради епідеміологів, людей, які розуміють, як перемагати відповідні хвороби, – сказав він.

Нагадаємо, згідно з попередніми даними, вакцина від американською біотехнологічної компанії The Moderna є ефективною проти нового коронавірусу на 94,5%.

Раніше повідомлялось, оскільки спалах COVID-19 продовжує розвиватися, ВООЗ проводить його  порівняння з грипом. Обидва викликають респіраторні захворювання, але між цими двома вірусами і тим, як вони поширюються, є важливі відмінності.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram