Фото: Еspreso.tv

У МОЗ допускають закриття курортів через погіршення епідемілогічної ситуації

В Україні можуть бути запроваджені додаткові обмежувальні заходи стосовно курортів, зокрема, Одеси через значне збільшення кількості інфікованих новим коронавірусом COVID-19.

Для того, щоб цього не сталося і в Україні зменшилася кількість хворих, усі мають дотримуватися рекомендованих епідеміологічних правил, розповів міністр охорони здоров’я Максим Степанов під час прямого ефіру ТСН.

Звичайно, можливо (прим.ред. – закриття курортів, зокрема Одеси). Ми зараз спостерігаємо збільшення у деяких областях кількість зайнятих ліжок. Так, наприклад, Закарпаття – це 71%. По лікарнях першої хвилі, ми розгортаємо лікарні другої, третьої хвилі. Аналогічно, 56% – у Волинській області. Добираються до 50% – Рівненська, Вінницька, Львівська області, місто Київ. І тому ми не виключаємо, що можемо рекомендувати, тобто вводити додаткові обмежувальні заходи, щоб подолати коронавірус, – заявив Максим Степанов.

Крім того, очільник МОЗ вкотре наголосив на важливості дотримання соціальної дистанції, носінні масок і рукавичок, дезінфекції рук. За його словами, захворюваність на коронавірус спаде, щойно українці будуть виконувати поради МОЗ. Відповідно, після цього можна буде говорити про завершення карантину.

Але я хочу ще раз нагадати, якщо не дотримуватись наших рекомендацій, які ми даємо, ми не в змозі тоді зупинити COVID-19. Якщо користуватись, у нас ріст буде значно менший і в якийсь період у нас не буде зовсім зростання захворюваності на коронавірус, – додав Степанов.

Нагадаємо, кількість випадків COVID-19 в Україні за останню добу 30 червня зросла: більше 600 випадків.

Раніше повідомлялось, у міністерстві охорони здоров’я вважають, Миколаївська область готова до чергового етапу послаблення карантину.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram