У МКУ імені Пилипа Орлика впровадили новий формат навчання

Новий навчальний рік у всіх закладах Миколаєва розпочався в умовах карантину.

Якісною альтернативою, аби попередити поширення коронавірусної інфекції серед студентів, став формат занять «open-air» – тобто на відкритому просторі. Саме цю систему запровадили в Міжнародному класичному університеті імені Пилипа Орлика.

Під відкритим небом для студентів облаштували аудиторії на задньому подвір’ї університету. Тут створили окремі шість локацій, де розташували – від 20 до 40 навчальних місць та дошки. Тут викладачі проводять лекційні заняття.

Відгуки студентів, після перших пар занять в університеті, вражають. Вони хочуть вчитися, дуже втомилися від карантину. І головне, готові до соціальної відповідальності.

Після того, як настане осіння погода з дощами та вітрами, в університеті вже продумали – як далі здійснюватиметься навчання.

У нас є аудиторний фонд, потрапляти до аудиторій студенти можуть сходами з вулиці. Отже, вони не пересікатимуться між собою в коридорах університету. Вдвох корпусах університету обладнано аудиторії, щоб у великих приміщеннях сутдженти мали змогу навчатись у холодну пору року. Але пока тепло ми маємо можливість навчатись на відкритому просторі, – зауважила проректор з іміджевої діяльності Валентина Стєкольщикова.

Як раніше повідомлялось, до тисячі кращих університетів світу 2021 року потрапили шість українських вишів

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram