Фото - КП “Миколаївелектротранс”

У міськраді планують закупати більше комунального транспорту, щоб замінити ним маршрутні таксі

У міській раді планують закупати більше комунального транспорту, щоб замінити ним маршрутні таксі. Про це під час апаратної наради повідомив міський голова Олександр Сєнкевич. Наразі, на підприємстві «Миколаївпастранс» готують документи для тендеру на придбання чергової партії автобусів. Також до міста мають поставити ще партію тролейбусів вже куплених за кредитною лінією Європейського банку реконструкції та розвитку.

Про це повідомляє кореспондент телекомпанії “МАРТ”.

В даний час, за словами директора КП «Миколаївпастранс» Олексія Ушакова на підприємстві підготували оцінку наданих пропозицій і направили їх для консультацій до банку.

На цьому тижні планується закінчити роботу щодо оформлення відповідно до вимог банківських та відправити нашу оцінку до банку для погодження з ними наших результатів тендлру”, – розповів директор КП “Миколаївпастранс”.

За словами Олексія Ушакова, банк має право розглядати надані документи протягом місяця.

Моя позиція, що потрібно якнайбільше, якнайшвидше включати до проїзду нашого комунального транспорту. Прошу вас також вивчати питання щодо придбання у лізинг ще автобусів нам для того щоб їх додавати на маршрути, – каже міський голова.

Також стало відомо, що за першим траншем по кредитній лінії від Європейського банку реконструкції і розвитку Миколаїв вже отримав 27 новеньких тролейбусів. До того ж замінили тролейбус, який загорівся на лінії під час руху за маршрутом, розповів директор КП «Миколаївелектротранс» Юрій Сметана.”За планом у нас розраховано (отримати тролейбуси – ред.) до кінця травня, але ми йдемо з випередженням. Тому ми сподіваємось, що за контрактом отримаємо раніше всі 40 тролейбусів.

Міський голова запропонував директорам «Електротрансу» та «Пастрансу» підготувати до наступного засідання апаратної наради свої пропозиції щодо того, які саме маршрути у місті слід замінити комунальним транспортом замість маршрутних таксі.

Раніше повідомлялось, що «Миколаївелектротранс» отримав новий тролейбус.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram