У міськраді перевірять, на що витратили кошти, виділені для боротьби з COVID-19

Під час пленарного засідання сесії Миколаївської міської ради депутати створили тимчасову контрольну комісію, яка має перевірити цільове використання коштів міського бюджету, виділених для боротьби з COVID-19. Створення комісї ініціював Сергій Ісаков.

За словами депутата Сергія Ісакова, протягом останнього часу почала з’являтись інформація, що хворі лікуються за власні кошти, а в лікарнях погані умови.

Для того, щоб прибрати різні плітки з цього приводу, є пропозиція створити тимчасову контрольну комісію Миколаївської міської ради VII скликання з перевірки цільового використання коштів міського бюджету, виділених на запобігання поширенню коронавірусної хвороби COVID-19, в тому числі на лікування хворих, – запропоував Сергій Ісаков.

Сергій Ісаков
Читайте також: Ірина Шамрай прокоментувала скандал про грошові побори у пологовому будинку №1

Міський голова Олександр Сєнкевич підтримав таку пропозицію, і депутати, які висловили бажання увійти до комісії, прямо під час пленарного засідання до неї записались.

Так, до тимчасової контрольної комісії увійшли Тетяна Казакова, Олена Кісельова, Сергій Ісаков, Ростислав Філевський, Дмитро Січко, Олег Солтис, Сергій Карцев, Сергій Кантор, Владислав Єнтін, Ігор Дятлов, Олександр Бернадський, Ігор Копійка та Анатолій Дюмін.

Нагадаємо, обидві миколаївські міські лікарні, котрі визначені як бази для госпіталізації COVID-19 позитивних пацієнтів, заповнені більше ніж на половину. 

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram