Фото: Миколаївська міська рада

У міській лікарні № 4 Миколаєва з’явилось нове обладнання

Міська лікарня № 4 Миколаєва придбала мобільну рентгенівську систему для відділення пластичної та реконструктивної хірургії.

Вартість апарату – 2 млн 794 тис. гривень, повідомила директорка закладу Лариса Дергунова, передає пресслужба Миколаївської міської ради.

Апарат С-дуга потрібен для проведення технічно важких операцій, наприклад, на кістках та суглобах. З його допомогою лікарі отримують максимально точне зображення травмованої частини тіла і можуть коригувати та оцінювати хід операції, не припиняючи її, – розповіла Лариса Дергунова.

За словами завідуючого відділенням Андрія Потапенка, завдяки цьому час операції значно скорочується, а точність її виконання збільшується в рази.

Зазначається, що апарат простий в експлуатації і має відносно низьку дозу випромінювання, тож мінімізує ризики для здоров’я пацієнта і лікаря. Лікарня отримала всі необхідні дозвільні документи, тож рентгенівську систему почнуть використовувати за потреби.

Нагадаємо, у трьох миколаївських лікарнях  №1, 3, 5 встановлять кисневі станції. У цих закладах надають допомогу пацієнтам, хворим на коронавірус. 

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram