Секретар РНБО підкреслив, що вакцинація може скорегувати статистику у позитивний бік.
Секретар Ради національної безпеки та оборони Олексій Данілов прогнозує, що смертність від коронавірусу у листопаді може сягати тисячі осіб на добу. Про це Данілов сказав в ефірі програми “Право на владу” на телеканалі 1+1, передає УНІАН.
Я не хочу нікого лякати, але, на превеликий жаль, з урахуванням тієї ситуації, що ми сьогодні маємо… ми можемо з вами отримати тисячу померлих на добу від COVID-19 вже у перших числах листопада, – наголосив він.
Секретар РНБО підкреслив, що вакцинація може скорегувати статистику у позитивний бік.
Читайте також: Уряд виділив 242 мільйони на COVID-тестування
За словами Данілова, нині спостерігається тенденція, що жінки частіше вакцинуються, ніж чоловіки.
У мене велике прохання до всіх жінок: зверніться до тих чоловіків, які не розуміють, що їм треба піти і вакцинуватися. Чому? Тому що помирає чоловіків більше, ніж жінок. І це є та сумна статистика, яку ми сьогодні бачимо, – заявив він.
Крім того, Данілов закликав сидіти вдома усіх тих громадян, які вважають, що вакцинація – це порушення їхніх конституційних прав.
Сидіть вдома. Нікуди не виходьте. Не шастайте вулицями. Не створюйте небезпеку для інших людей, тому що це дуже небезпечна хвороба, – наголосив секретар РНБО.
Читайте також: При вакцинації 70% населення карантинні обмеження можна буде знімати – Шмигаль
Нагадаємо, що Міністерство охорони здоров’я України дозволило вакцинацію від COVID дітей віком від 12 років. Йдеться про вакцинацію тих, хто не належить до груп ризику.
Крім того, в Україні проведуть клінічні випробовання двох нових вакцин проти COVID-19. Дослідження проводитимуть серед дорослих осіб віком 18 років і старше. Відповідну заявку подало ТОВ “Санофі-Авентіс Україна”.




