Фото: Deluxecafe.lviv.ua

У Львові заборонили роботу нічних клубів

У Львові міська комісія з питань ТЕБ ​​та НС, на позачерговому засіданні 2 липня, прийняла рішення про заборону роботи нічних розважальних закладів, через ситуацію з поширенням коронавируса в місті.

Про це йдеться на сайті міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (ТЕБ та НС).

Заборонити роботу нічних розважальних закладів в умовах продовження карантину щодо запобігання поширенню епідемії гострої респіраторної хвороби Covid-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 на території м. Львова, м. Винники, смт. Брюховичі і смт. Рудне, — йдеться в рішенні комісії.

Крім того, комісія рекомендувала установам громадського харчування, яким дозволена діяльність в умовах продовження карантину щодо запобігання поширення епідемії гострої респіраторної хвороби Covid-19, організувати свою роботу до 22.00, але не пізніше встановленого часу.

Слід зазначити, що Львівська область – одна з лідерів за кількістю нових випадків коронавіруса в країні. Тільки за минулу добу в регіоні виявили понад 150 нових хворих.

Нагадаємо, в Україні за станом на ранок п’ятниці 3 липня виявлено 876 нових випадків COVID-19, 505 з числа раніше хворих видужали, 27- померли.

Раніше повідомлялось, 3 липня, на Миколаївщині підтвердили п’ять нових хворих COVID-19.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram