У лікарні швидкої допомоги у Львові в п’ятницю, 25 грудня, успішно провели операцію з трансплантації серця.
Про це повідомив міський голова Львова Андрій Садовий в Telegram-каналі.
Це вже четверта трансплантація у Львові. Особлива гордість за те, що в цей раз операцію виконав завідувач відділенням кардіохірургії ЛШМД Роман Домашич, – написав він.
Нове серце отримав 30-річний житель міста Мукачево. Операція проводилася безкоштовно.
Донором стала жінка, яку було госпіталізовано з важким інсультом.
Нагадаємо, що у Львові провели унікальну операцію, під час якої 45-річний пацієнт отримав відразу два нові органи – підшлункову залозу і нирку. Однак його організм не витримав унікальної операції.




