У Львівській області рейсовий автобус на смерть збив коня

У Львівській області рейсовий автобус збив коня на трасі Київ-Чоп.

Про це йдеться в сюжеті ТСН.

Водій твердить, що у сутінках тварина раптово вибігла на дорогу і він не встиг учасно загальмувати. Від удару кінь загинув на місці. Пасажири автобуса не постраждали.

Аварія сталася неподалік села, там копи й знайшли власника тварини. Як з’ясувалося, в мороз коня не випускали, він утік зі стайні, а господарі втечу помітили не одразу.

Нагадаємо, миколаївські рятувальники надали допомогу батькові з сином, які застрягли на трасі у мороз.