У Києві чиновник перерізав собі горло канцелярським ножем – ЗМІ

У Києві працівник Держрезерву вчинив самогубство канцелярським ножем у службовому кабінеті. 

Про це повідомляє Telegram-канал Вартові Еспрессо.

Сьогодні,1 квітня, вранці працівники відомчої охорони комбінату Державного резерву в службовому кабінеті адміністрації виявили мертвим менеджера. На шиї у загиблого була різана рана.

За даними джерел Telegram-каналу, на місці події виявлено передсмертну записку та канцелярський ніж, яким потерпілий спричинив собі ушкодження.

Повідомляється, особу загиблого встановлено. Мотиви скоєного встановлюють слідчі.

Нагадаємо, співробітники ГУ ДФС у Миколаївській області встановили факт незаконного зберігання, транспортування та збут незаконно виготовлених тютюнових виробів без марок акцизного податку України.