Фото: Ельдар Сарахман

У Києві затримано чоловіка, що погрожував підірвати бомбу в бізнес-центрі

У Києві, в бізнес-центрі «Леонардо» один з відвідувачів заявив, що у нього з собою бомба і взяв в заручники керівницю банківського відділення.

Про це повідомляє заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко.

Близько полудня в поліцію зателефонувала представниця АТ «Універсал Банк», відділення якого знаходиться в бізнес-центрі «Леонардо» і заявила, що в їх відділення прийшов чоловік, заявив, що у нього в сумці знаходиться бомба і попросив викликати поліцію. Керівниця відділення залишилася за власним бажанням.

15:12 З’явилося відео і фото, як спецназівці виводять з будівлі БЦ терориста Сухроба Карімова.

15:00 Поки терорист відволікся на спілкування з переговірником, якого називав журналістом, до будівлі зайшли бійці спецпідрозділу «Альфа».

14:45 Терорист вийшов у прямий ефір, назвавшись Святим Духом. Після чого сказав, що його нічого не влаштовує.

Все не так, хлопці. Україна – вільна країна, вільна держава. Нещодавно у вас були вибори президента країни. Ви вибрали блазня, – сказав терорист.

13:57 Антон Геращенко опублікував фотографію терориста і розповів, що за попередньою інформацією його звуть Карімов Сухроб Рахмановіч, 25 березня 1988 року народження.

Судячи з його соціальних мереж – це психічно неврівноважена людина. Ми поки не знаємо, наскільки серйозними його наміри, і дійсно у нього справжня вибухівка. Тому зараз обрана стратегія переговорів. На місці створено оперативний штаб СБУ і міліції. Введено в дію план спеціальної операції «Бумеранг», – написав Геращенко.

13:56 В ефірі телеканалу 112-Україна повідомили, що терорист, можливо, є громадянином Узбекистану.

13:44 Антон Геращенко в ефірі одного з телеканалів розповів, що терористові близько 30 років, його особа поки не встановлена. Правоохоронці пропонують йому здатися.

Якщо він буде загрожувати життю інших громадян, ми вчинимо по закону, – сказав Геращенко.

Також Геращенко сказав, що інформація, що керівниця відділення банку залишилася там за власним бажанням, поки попередня.

13:23 Журналіст Богдан Амінов, посилаючись на джерела в поліції, повідомив, що чоловік вимагає виходу в прямий ефір. Правоохоронці думають, чи можливо це і яким чином це організувати. Попередньо запитують телеканали про таку можливість.

13.00 Поліція веде переговори з терористом, силовики ввели в дію поліцейську операцію «Грім». На даний момент невідомо, які вимоги у терориста.

Прохання до громадян і гостям міста змінити маршрути переміщення і обходити район перехрестя вул. Богдана Хмельницького і вул. Володимирській , – додав Антон Геращенко у себе в Facebook.

Відвідувачів евакуюють з бізнес-центру.

https://www.facebook.com/anton.gerashchenko.7/posts/3168827906537368

Нагадаємо, у вівторок, 21 липня, на Театральній площі в Луцьку невідомий захопив автобус і забарикадувався в ньому. 

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram