Фото: Руфат Раїм / Facebook

У Києві автомат для обміну пляшок на корм для тварин зібрав понад 50 кг пластику за тиждень

Автомат “Япомогабокс”, встановлений у Києві для обміну пластикових пляшок на корм для безпритульних тварин, зібрав 68 кг пластику, починаючи з першого дня роботи 24 жовтня.

Про це розповів один з ініціаторів, керівник благодійного фонду “Япомога” Руфат Раїм на своїй сторінці у Facebook.

Ми зібрали за перший тиждень 54 кілограми пластику, плюс в суботу вивантажили шість кілограм, і в неділю вісім. Тобто в цілому десь 68 кілограм. Пляшки порахували з суботи до суботи – 2 160, після цього ще не рахували. Ми висипали 68 кілограмів корму, це теж поки дані з суботи на суботу, – сказав Руфат Раїм.

За його словами, спочатку за одну вкинуту пляшку автомат висипав у встановлену миску 50 грамів корму. Однак через значний ажіотаж і велику кількість бажаючих нагодувати безпритульних тварин в обмін на пластик, порцію довелося зменшити до 20 грам.

Я вам скажу чесно, ми коли встановлювали цей бокс, то планували за тиждень відвантажувати мішок пляшок. А зараз ми вивантажуємо два мішка за день, – додав Руфат Раїм.

Керівник благодійного фонду розповів, що автомат вже довелося один раз ремонтувати – хтось невдало засунув в нього габаритну пластикову пляшку, яка і вивела пристрій з ладу.

Ми цей момент допрацьовуємо. Далі запускаємо “Япомогабокс” 2.0 і будемо проводити навчання: як правильно користуватися, як сортувати. Автоматів буде дуже багато. До кінця року плануємо встановити від 5 до 10 автоматів, – підкреслив він.

Нагадаємо, радіостанція “Країна ФМ” та Український культурний фонд створили 50 нових аудіоказок для дітей, які можна буде слухати на ґаджетах.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram