Фото: Укрінформ

У Китаї створили морозостійкий потяг, що розганяється до 350 кілометрів

У Пекіні презентували перший потяг китайської розробки, здатний розганятися до 350 км/год при температурі до 40 градусів нижче нуля.

Про це повідомляє Укрінформ, посилаючись на Xinhua.

“Новинка належить до морозотривкої моделі швидкісних рухомих складів сімейства “Фусінь”, котра, як очікується, буде курсувати по лінії, що сполучає Пекін з Харбіном, адміністративним центром провінції Хейлунцзян на північному сході Китаю”, – йдеться в повідомленні.

Розробником морозостійкого поїзда виступає локомотивобудівна компанія “Сифан” з Циндао, яка входить до складу корпорації CRRC.

Читайте також: Tesla відкрила свою найбільшу зарядну станцію в світі

Як пояснив представник компанії Ся Сень, при екстремально низьких температурах у розподільній шафі потяга утворюється конденсована вода, що впливає на безпеку експлуатації.

Зазначається, що цю проблему вирішили завдяки покриттю каркаса розподільної шафи мікронним шаром пористого керамічного матеріалу, здатного зберігати конденсовану воду. А коли температура у вагоні підвищується, вода природним чином випаровується.

Читайте також: Honda розробила “маску” від вірусів для автомобіля

Крім того, за даними агентства, гальмівна система поїзда має автоматичну функцію захисту від замерзання. При проєктуванні також широко застосовувалися теплоізоляційні матеріали.

Нагадаємо, що японська компанія Sumitomo Forestry і Кіотський університет сподіваються побудувати перший у світі дерев’яний супутник до 2023 року, щоб зменшити кількість космічного сміття.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram