У Кривому Розі 16-річний підліток вистрілив собі у ногу з травматичного пістолета. Постраждалого доправили до лікарні.
Про це повідомляє “Інформатор”.
За словами підлітка, він знайшов біля будинку травматичний пістолет і вирішив пограти зі знахідкою. В результаті пістолет вистрілив, а куля потрапила хлопцеві у ногу.
З вогнепальним пораненням правої стопи його доправили в травматологічне відділення міської лікарні №8. Там медики кулю дістали. Зараз стан підлітка задовільний.
Деталі й причини події встановлюють правоохоронці.




