Старший телеоператор ТРК "МАРТ" Сергій Каланжов

У команді телеканалу “МАРТ” підсилення

У новому телевізійному сезоні колектив ТРК “МАРТ” поповнився справжніми професіоналами своєї справи. До команди телеканалу приєднались оператор, інженер засобів радіо та телебачення і журналіст.

Відтепер на “МАРТі” праціює старший телеоператор Сергій Каланжов, який має тридцятирічний досвід роботи на телебаченні. Сергій – лауреат міської премії “Городянин року” (2012 р.) у номінації “Засоби масової інформації”.

Також до команди приєднався інженер засобів радіо та телебачення Богдан Іванов. Донедавна Богдан працював телеоператором на телеканалах СТБ (“Вікна-Новини”), Суспільному (“Новини”) та Інтер (“Подробности”).

Інженер засобів радіо та телебачення ТРК “МАРТ” Богдан Іванов

Знову до колективу повернувся журналіст Олександр Олійник. Донедавна Олександр працював у пресслужбі Федерації Футболу Миколаєва. Із 2017 рокі Олександр є членом Асоціації спортивних журналістів України. За свою кар’єру він отримав чимало нагород, серед яких: “Кращий спортивний журналіст Миколаївської області – 2016”, “Кращий спортивний телерепортер Миколаївської області – 2018”.

Журналіст Олександр Олійник

Зміни стались і в організаційній структурі телеканалу. Більше року на “МАРТі” була вакантною посада головного редактора. Тепер її займає Катерина Сільман, яка із квітня 2019 року є незмінною ведучою новин.

Головний редактор ТРК “МАРТ” Катерина Сільман

Нагадаємо, телеканал “МАРТ” можна дивитись онлайн на нашому сайті.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram