ФОТО: Reuters

У Кабміні хочуть провести перепис населення в 2023 році: необхідно близько 7,3 мільярда гривень

Кабінет міністрів планує у 2023 році провести всеукраїнський перепис населення. За попередніми розрахунками, на перепис населення необхідно близько 7,3 мільярда гривень.

Проект розпорядження уряду винесено на засідання 9 грудня. Документ підготувала Державна служба статистики, повідомляє УНІАН.

Погодитися з пропозицією Державної служби статистики щодо проведення у 2023 році Всеукраїнського перепису населення, – йдеться в документі.

За попередніми розрахунками, на перепис населення необхідно 7 260 000 000 гривень. З них близько 70% піде на заробітну плату тимчасового переписного персоналу і нарахування на неї. Для підготовки та проведення перепису населення передбачається залучити понад 98 тисяч тимчасових працівників.

Як наголошується в пояснювальній записці до розпорядження, в Україні останній Всеукраїнський перепис населення відбувся у 2001 році, і за цей час в країні відбулися значні економічні, демографічні та міграційні процеси, які істотно вплинули на кількісний і якісний склад населення.

Нагадаємо, Господарсько-фінансовий департамент секретаріату Кабінету Міністрів України домовився із ТОВ “Київський годинниковий завод” про закупівлю 320 наручних годинників.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram