Фото: ДСНС

У дитячому садку № 87 «Вишенька» провели протипожежний інструктаж

4 червня співробітник з числа інспекторського складу Центрального районного відділу Головного управління ДСНС України у Миколаївській області провів протипожежний інструктаж з працівниками освітнього закладу.

Цього разу бесіда відбулась у дошкільному навчальному закладі № 87 «Вишенька» м. Миколаєва, повідомляють у пресслужбі ДСНС України в Миколаївській області.
Темою для обговорення стало дотримання правил пожежної безпеки в закладі з масовим перебуванням людей. Трудовий колектив дізнався про найпоширеніші причини виникнення пожеж, серед яких: необережне поводження з вогнем, порушення правил пожежної безпеки при експлуатації електробладнання тощо.

Говорячи про необхідність гасіння пожежі на початковій стадії, співробітник фахівець ДСНС довів до уваги присутніх інформацію стосовно первинних засобів пожежогасіння (ПЗПГ), до яких відносяться вогнегасники, покривала (кошми) з негорючого теплоізоляційного полотна, грубововняної тканини, ящики з піском, пожежні відра, ломи тощо. “

З усіх видів ПЗПГ вогнегасники є найпоширенішими та найефективнішими. Завдяки таким особливостям, як ефективність і простота застосування, можливість швидкого приведення в дію та подавання вогнегасної речовини в осередок пожежі, вони відіграють важливу роль у протипожежному захисті об’єктів ” – зазначив надзвичайник.

Фото: ДСНС

Після закінчення розмови співробітники власноруч тренувались гасити умовний осередок горіння за допомогою порошкових вогнегасників.

Нагадаємо, що врятований під час пожежі безхатченко: надзвичайні події Миколаївщини за тиждень

Як раніше повідомлялось, у Миколаївській гімназії № 3 ліквідовують наслідки негоди

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram