У Дніпрі школярка робила селфі з відрізаними головами котів і ворон

У Дніпрі школярка робила селфі з відрізаними головами котів і ворон.

Перший знімок, на якому дівчинка позувала з головою кота, з’явився на її сторінці в Instagram 16 жовтня. На знімки звернула увагу волонтер Дар’я Медведєва, пише УНІАН.

Як з’ясувалося, “героїнею” фотографій виявилася 15-річна учениця 9-го класу. У школі розповіли, що дівчинка зазнає труднощів у взаємодії з людьми. Згідно непідтвердженою інформацією, школярка кидалася з ножем на власних батьків, проте сім’ї закривала очі на її витівки. Також відомо, що підліток вже проходила лікування в психіатричній лікарні на житловому масиві Ігрень.

Читайте також: У Львові від покарання звільнили пастора-педофіла

Поліції школярка пояснила, що голову кота знайшла вже відрубаною. У підсумку дев’ятикласницю поставили на облік в дитячу кімнату поліції. Самій дівчинці вдалося уникнути будь-якого покарання, а її батька, оштрафували на 51 гривню.

Показово, що через кілька днів після розмови з поліцією дівчина створила новий аккаунт, в якому опублікувала фото з відрубаною головою ворона.

Нагадаємо, нічний потяг, який прямував зі Львова до Києва, зупинили через двох п’яних неповнолітніх дівчат. Порушниці поводилися настільки голосно, що сусідні купе переселили до іншого вагону.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram