Фото: з відкритих джерел

У «Дії» з’явиться нова послуга – купівля-продаж авто

В Україні у електронному кабінеті водія і на порталі “Дія” водії невдовзі зможуть оформити договір купівлі-продажу автомобіля онлайн.

Про це інформує Головний сервісний центр Міністерства внутрішніх справ.

Невдовзі автовласники зможуть укладати договір купівлі-продажу онлайн. Дане нововведення передбачене постановою Кабінету Міністрів України від 22 вересня № 1007 “Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України, – йдеться у повідомленні.

Ця послуга буде доступна для громадян у електронному кабінеті водія та на Єдиному державному вебпорталі електронних послуг “Дія”.

Читайте також: У «Дії» з’явився новий функціонал — шеринг документів

Зокрема, продавець і покупець, авторизувавшись, будуть заповнювати договір щодо купівлі-продажу автомобіля у електронному вигляді, і після цього документ автоматично надсилатиметься до сервісного центру МВС для проведення усіх передбачених перевірок за відповідними реєстрами. Після позитивного опрацювання адміністратором продавець та покупець накладатимуть кваліфіковані електронні підписи і договір щодо купівлі-продажу авто уважатиметься укладеним.

Зазначається, що нововведення буде реалізоване сервісними центрами МВС України упродовж півроку після набрання чинності цієї урядової постанови.

Нагадаємо, в Україні планують запровадити розмитнення автомобілей через «Дію».

Раніше повідомлялося, через додаток «Дія» тепер можна подати документи для реєстрації шлюбу.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram