Фото - Agravery

У Держгеокадастрі анонсували звільнення 60% співробітників

Рішення пов’язане з передачею значної частини земель місцевим громадам – з 10 тисяч працівників свої робочі місця збережуть лише чотири тисячі.

Кабінет міністрів вирішив ліквідувати як юридичні особи публічного права територіальні органи Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру, що приведе до скорочення її штату, повідомляє Діло.

Цією ж постановою передбачено, що нові територіальні органи Держгеокадастру будуть створені як структурні підрозділи апарату зазначеної служби.

Читайте також: Українські миротворці вирушили в Південний Судан

Як пояснив глава Держгеокадастру Роман Лещенко, це рішення пов’язане з передачею значної частини земель місцевим громадам.

“Це рішення, паралельно з передачею земель громадам, є кроком до перетворення Держгеокадастру на орган, який буде надавати громадянам якісні сервісні послуги і працювати над наповненням кадастру”, – повідомив Лещенко.

Він зазначив, що, за попередніми оцінками, виконувати свої функції Держгеокадастр зможе зі штатом менше чотирьох тисяч співробітників, а не 10 тисяч, як зараз.

Читайте також: На Житомирщині створили пам’ятник космонавту Леоніду Каденюку

При цьому він зазначив, що Держгеокадастр докладе зусиль, щоб “максимально зберегти профільних фахівців”.

“У цьому нам доведеться конкурувати з територіальними громадами, які у зв’язку з передачею їм земель за межами населених пунктів, теж будуть шукати відповідних фахівців”, – зазначив голова.

Лещенко додав, що інформація про нову структуру Держгеокадастру найближчим часом буде опублікована на офіційному сайті.

Нагадаємо, що 24-річний українець Олексій Новіков виборов титул найсильнішої людини планети на змаганнях World Strongest Man, що проходили у Брейдентоні, штат Флорида.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram