Фото: Contact Center при Миколаївській міській раді / Facebook-спільнота

У центрі Миколаєва невідомі розбили сонячну панель

Вандали розбили панель на лавочці з сонячною батареєю у сквері Ради Європи, розташованого по вулиці Садовій в Миколаєві.

Про це мешканка міста Наталія Щука повідомила у спільноті «Contact Center при Миколаївській міській раді» у Facebook.

Відзначимо, що дані лавки в безоплатне користування громаді передали представники соціально-відповідального бізнесу. Вони є екологічно безпечними, оскільки 100% працюють на сонячній енергії.

Також лавки мають абсолютну автономність, не вимагаючи підключення до електромережі. Зарядити гаджети за допомогою таких об’єктів можна не тільки вдень, але і вночі – накопиченої за день енергії повинно бути достатньо.

Фото: Contact Center при Миколаївській міській раді / Facebook-спільнота

Нагадаємо, 23 листопада, в Миколаєві, у Манганаріївському сквері («Серце міста»), невідомі пошкодили велику гранітну куля, що була частиною огорожі.

Як відомо, що це не поодинокий випадок вандалізму пов’язаний з сквером «Серце міста», адже 23 листопада невідомі пошкодили іншу велику гранітну куля, що була частиною огорожі.

Також «МАРТ» повідомляв, в ніч на 25 грудня в Миколаєві невідомі вкрали прожектор біля монумента «Скорботний ангел Чорнобиля» на перетині проспекту Миру і вулиці Театральної.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram