ФОТО: ДПСУ

У Чорнобильській зоні затримали чоловіків, які збирали роги диких тварин

Прикордонники Житомирського загону спільно зі співробітниками Нацполіції під час реалізації оперативної інформації виявили трьох осіб, які на радіаційно забрудненій території збирали роги диких тварин.

Правопорушники, якими виявились двоє українців та один білорус незаконно проникли на відселену територію та на момент затримання встигли назбирати понад три десятки рогових утворень копитних тварин.

Про це повідомляє Державна прикордонна служба України.

Як з’ясувалось, усі чоловіки є жителями Київської області, іноземець має право постійно проживати на території України.

Наразі стосовно затриманих правоохоронці склали протоколи за ст. 46-1 КУпАП “Порушення вимог режиму радіаційної безпеки в місцевостях, що зазнали радіоактивного забруднення”, рішення за якими прийматиме суд. Разом з тим, прикордонники надіслали до компетентних органів повідомлення про виявлення ознак кримінального порушення за ст.267-1 ККУ “Порушення вимог режиму радіаційної безпеки”.

Роги оленів, цапів та лосів загальною вагою понад 50 кг вилучено. Один із правопорушників вже не вперше потрапляє у поле зору правоохоронців. Так, у травні поточного року його, разом з двома іншими шукачами пригод, затримали у Чорнобильській зоні. Тоді порушники встигли назбирати понад 150 кг рогових утворень диких тварин.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram