Державний бюджет отримав 72 мільйони гривень за ліцензію на відкриття наземного казино. Гральні заклади облаштують в Одесі та Львові.
Про це повідомляє Комісія з регулювання азартних ігор та лотерей.
Першим 36 мільйонів гривень за ліцензію сплатило ТОВ «ПРИМУМ». Компанія отримала дозвіл на облаштування казино площею 4227,6 квадратних метрів. Воно буде розташоване на першому та сьомому поверхах одеського готелю «Гагарін».
Пізніше Комісія повідомила про ще одну оплату в розмірі 36 мільйонів гривень. ТОВ «НЕБУЛА ГЕЙМС» отримало дозвіл на облаштування казино на другому поверсі львівського готелю «Гранд Готель». Площа закладу – 500,5 квадратних метрів.
Раніше повідомлялося, Зеленський схвалив легалізацію грального бізнесу.




