У Будинку творчості учнів відбулось свято для дітей вразливих категорій населення

У міському Палаці творчості учнів відбулась Новорічна вистава для дітей вразливих категорій населення. На свято запросили дітей з багатодітних, малозабезпечених сімей, сиріт, які втратили батьків у зоні проведення АТО/ООС, з родин чорнобильців та внутрішньо-переміщених осіб. Відвідувачі заходу поринули в атмосферу казки, яку підготували для них вихованці Палацу творчості.

Про це повідомляє кореспондент телекомпанії “МАРТ”.

Через аномальну ожеледь, яка скувала Миколаївщину від вечора напередодні, свято все ж відбулось. Понад двісті дітей відвідали одразу дві вистави – одну з ранку, і ще одну по обіді. Свято відбулось з урахуванням усіх карантинних обмежень, каже директор міського департаменту праці та соціального захисту населення Сергій Василенко. Всі дотримувались соціальної дистанції, носили маски та використовували антисептичні засоби.

Свято є свято, діти його завжди чекають і вони завжди чекають на цю Новорічну виставу. І від міської ради сьогодні для кожної дитини, яка була присутня на святі буде подарунок. Але подарунків у нас є набагато більше, департамент закупив понад 2000 подарунків і ми їх роздамо всім цим діткам, – каже Сергій Василенко.

Захід відвідали діти, які проживають в Інгульському, Заводському та Центральному районах Миколаєва. Напередодні, в День святого Миколая подібна вистава відбулась в Будинку культури «Корабельний» для мешканців цього району. За словами Сергій Василенка, подарунок отримають усі без виключення діти, запрошені на свята, навіть ті, що через негоду не змогли доїхати до Палацу творчості учнів.

Учасників Новорічної постанови і відвідувачів заходу привітав секретар міської ради Дмитро Фалько. Побажавши в 2022-му році всім діткам світла та добра.

Діти влаштували для інших дітей таке невеличке свято, також за кошти міського бюджету ми придбали невеличкі солодкі подарунки. Таким чином сподіваємось створити у дітей святковий настрій, – каже Дмитро Фалько.

Традиційно, виставу для маленьких глядачів готував колектив Палацу творчості учнів. Участь у дійстві беруть одразу декілька танцювальних хореографічних та вокальних колективів. В цьому році вистава отримала назву «День народження Снігуроньки» і заступниця директора МПТУ Ганна Осадча розповіла про сюжетну лінію спектаклю.

Задумали ми дуже цікаву ідею, що Дід Мороз, готуючись до Новорічних свят, приготував привітання для всіх дітей, але забув про свою онуку. І ми вітаємо і Снігуроньку, і всіх дітей з Новим роком, – розповіла Ганна Осадча.

Зрештою, як і будь-яка казка ця закінчилась добре і всі отримали подарунки, а Снігуронька привітання до Дня народження, який в неї збігається з Новим роком.

Раніше повідомлялось, що дітей з багатодітних родин Корабельного району привітали з прийдешнім Днем святого Миколая.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram