У Бельгії форвард із півметра не влучив у порожні ворота

Неймовірний за ступенем курйозності епізод стався під час вчорашнього матчу 5-го туру чемпіонату Бельгії.

Героєм соціальних мереж став 18-річний хавбек Мехелена Астер Вранкс, повідомляє Sport Arena. На четвертій хвилині після метушні у штрафному Вранкс опинився на ударні позицію перед порожніми воротами.

Однак півзахисник оступився прямо перед воротарською лінією, внаслідок чого втратив контроль над м’ячем і не зміг вдарити по незахищеним воротам.

Відзначимо, що фінальний свисток зафіксував мінімальну поразку Мехелена – 0:1. Перемогу Остенде приніс гол Хендрі на п’ятій компенсованій хвилині до другого тайму. До слова, український півзахисник Мехелена Швед в заявку на гру не потрапив.

Мехелен після п’яти турів займає 14-е місце – у команда три поразки поспіль. 20 вересня Мехелен на виїзді зіграє з Генком.