Тихановська у новому відеозверненні закликала ЄС не визнавати результати виборів у Білорусі

Головна опонентка чинної влади Білорусі Світлана Тихановська записала відеозвернення до лідерів країн ЄС і закликала не визнавати вибори в країні

Результати виборів 9-ого серпня були сфальсифіковані, заявила опозиціонерка у відеозверненні.

Світлана Тихановська нагадала про побиття людей, які вийшли на вулиці міст по всій Білорусі.

Я закликаю вас не визнавати ці сфальсифіковані вибори. Лукашенко втратив будь-яку легітимність в очах нашого народу і всього світу. З метою сприяти мирну передачу влади, я ініціювала створення Національної координаційної ради Білорусі, – заявила вона.

За її словами, ця рада очолить процес мирної передачі влади за допомогою діалогу і оголосить нові чесні і демократичні вибори президента за участю міжнародних спостерігачів.

Шановні глави держав Європи, я закликаю вас підтримати пробудження Білорусі. Я закликаю всі країни поважати принципи міжнародного права. Я закликаю поважати суверенітет Республіки Білорусь і вибір білоруського народу, – заявила вона.

Раніше кандидат у президенти Білорусі Світлана Тихановська записала відеозвернення і закликала провести масові мітинги 15-16 серпня в усіх містах Білорусі. Тихановська закликала владу піти на діалог із протестувальниками, а мерів міст очолити мирні мітинги.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram