ЦВК: Громадяни, котрі перебувають на самоізоляції, голосуватимуть вдома

Центрвиборчком затвердив порядок голосування на місцевих виборах людям із захворюванням COVID-19 і тим, хто перебуває на самоізоляції.

Про це повідомляє прес-служба ЦВК.

На випадок симптомів застуди можна буде проголосувати на дільниці в окремій кабінці. При цьому у ЦВК нагадують про маску і особисту ручку.

У той же час, якщо людина знаходиться на самоізоляції через хворобу, голосувати можна вдома. Для цього потрібно написати заяву (у довільній формі), додати медичну довідку від сімейного лікаря або закладу охорони здоров’я. Заява та довідку надіслати (передати) в дільничну комісію, де ви голосуєте. Це потрібно зробити не пізніше 20:00 23 жовтня.

Якщо у члена вашої родини позитивний тест і ви на самоізоляції – алгоритм той же. Заява та медична довідка у ДВК, – сказано в повідомленні.

Хворі, що знаходяться в лікарні, можуть проголосувати в закладі охорони здоров’я.

Нагадаємо, найбільш ймовірними кандидатами на пост мера Миколаєва соціологи називають Олександра Сєнкевича та Тетяну Домбровську. 

Раніше повідомлялось, 13 жовтня Президент України Володимир Зеленський анонсував проведення у день виборів 25 жовтня всенародного опитування, на якому українцям запропонують дати відповідь на 5 питань. Що саме питатимуть, наразі невідомо.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram