Це замовлення, – Кормишкін прокоментував обшуки на ТОВ СП “ПАЕК”

На підприємстві групи компаній ТОВ СП «Південна Агрорарно-Експортна компанія» півтори доби проводились обшукові дії.

Про це повідомив голова обласної організації партії «Наш край», депутат обласної ради Юрій Кормишкін на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=771281747009315&id=100023824910032

За його словами наразі робота підприємства досі залишається паралізована. Депутат написав, що не може сказати чи надовго, тому що потрібен час, щоб відновити сили.

Юрій Кормишкін зазначив, що обшуки на підприємстві є “замовленням першого заступника керівника ГУ ДФС Олександра Заітова”.

Я вдячний людям, які проводили обшук за толерантність, за людський підхід, за те, що вони вели себе коректно. Але, тим не менш, вони виконували замовлення свого керівництва – першого заступника керівника ГУ ДФС Олександра Заітова. Тому хотілося б нагадати, що вони вільні і незалежні люди. Зрештою, їх замовники повернуться до себе в столицю, а нам з вами тут жити і дивитися один одному в очі, – написав депутат обласної ради.

Аграрій запевнив усіх своїх партнерів і контрагентів, що компанія була, є і буде надійним партнером.

Хотів би запевнити всіх своїх Партнерів і Контрагентів – компанія ТОВ СП «ПАЕК» була, є і буде надійним партнером! Ми виконаємо всі свої права і зобов’язання, які кожен з нас на себе взяв, – пообіцяв Юрій Кормишкін.

Нагадаємо, у Польщі затримали екскерівника Укравтодору.

Раніше повідомлялось, справу про «продаж» посади голови Миколаївської ОДА передано в суд.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram