Фото: Pavlo Bagmut/Global Look Press

Це неправда, – Аваков спростував інформацію про лікування луцького терориста у психіатричній лікарні

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков доповів про ситуацію навколо захопленого автобусу із заручниками озброєним терористом.

Про це він розповів під час короткого брифінгу у Луцьку, повідомляє In time Ukraine.

Очільник МВС повідомив, що наразі тривають перемовини зі зловмисником і висловив впевненість, що найближчим часом ситуація буде вирішена.

Люди перебувають у нормальному стані з його слів (прим.ред. – терористом) і слів одного із заручників, з яким нам вдалось поспілкуватись, – повідомив Арсен Аваков.

Він додав, що нині працює спеціальна група, яка веде перемовини із самим терористом, а такого його ймовірними близькими та родичами.

Міністр внутрішніх справ закликав журналістів та представників ЗМІ бути обережним у висловлюваннях і не поширювати фейків про підозрюваного – Максима Кривоша.

Була поширена інформація, що ця людина (прим.ред.- Максим Кривош) лікувався у психіатричній лікарні – це неправдива інформація. У нього є смартфон і він бачить всю цю інформацію, тому це може зашкодити справі, – заявив Арсен Аваков.

Як повідомлялось раніше, у прес-службі Департаменту карного розшуку Нацполіціі повідомили, що Максим Кривош перебував на психіатричному лікуванні.

Нагадаємо, терорист опублікував свої вимоги в Twitter. Зокрема, він вимагає, щоб Арсен Аваков, Петро Порошенко, Віктор Пінчук, Ігор Коломойський, Рінат Ахметов і Віктор Медведчук одночасно опублікували записи: «я терорист в законі», а президент Володимир Зеленський опублікував звернення з текстом – фільм «Земляни» 2005 року дивитися всім.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram