Кондиціонер. Фото: pixabay.com

Тривале перебування під кондиціонером призводить до запаморочення

Повітря в приміщеннях стає забрудненим, шкіра та слизова ротової порожнини втрачає вологість, а мікроорганізми проникають через носові проходи.

Згідно з численними дослідженнями, повітря в приміщеннях істотно забруднене, якщо там використовуються кондиціонери, повідомляє Свідок. У будинку або офісі можуть циркулювати алергени, від чого людина постійно чхає і у неї утворюються інші ознаки реакції – свербіж, головні болі, запаморочення, утруднене дихання.

Часто утворюється і сухість слизових носа і ротової порожнини – тут допоможе відновлення водного балансу за допомогою пиття. Так як відбувається висихання слизових оболонок респіраторного тракту, неминучі симптоми простудних захворювань або повне захворювання. Інфекції верхніх дихальних шляхів набагато простіше проникають в організм, а для усунення подібної небезпеки слід встановити вдома або в офісі зволожувач повітря.

Коли люди багато часу проводять в приміщенні, де встановлені кондиціонери, виходячи на вулицю, їм стає максимально некомфортно. Вони практично відразу відчувають себе погано, так як не переносять тепло. Даний стан супроводжується головними болями, запамороченням, тепловим ударом, утрудненим диханням.

Довго перебуваючи під впливом кондиціонера, не варто дивуватися тому, що до тебе починають “липнути” інфекції. Висушені носові проходи сприяють проникненню небезпечних мікроорганізмів. Також можливе подразнення слизових оболонок.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram