Фото: Національна поліція

Тримали у в’язниці після відбування терміну покарання: на Миколаївщині на співробітників колонії порушили кримінальну справу

У державній установі «Арбузинська виправна колонія (№83)» виявили факт утримання чоловіка понад термін відбуття покарання.

Про це повідомили у Миколаївській обласній прокуратурі.

Термін призначеного судом покарання одному з засуджених, який відбував покарання у вигляді позбавлення волі строком на 5 років, минув ще 4 грудня 2021 року, проте його продовжували безпідставно утримувати в установі виконання покарань. Тільки на виконання вимог вказівки окружної прокуратури 20.01.2022 засудженого було звільнено з установи виконання покаран, – йдеться у повідомленні.

Вознесенською окружною прокуратурою за цим фактом до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відповідні відомості щодо попередньої правової кваліфікації кримінального правопорушення за частиною 1 статті 365 («Перевищення влади або службових повноважень працівником правоохоронного органу») Кримінального кодексу України.

Нагадаємо, на Миколаївщині співробітники ДБР викрили працівника Арбузинської виправної колонії, які проносили на території установ наркотики. 

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram