Троє миколаївців потонули на вихідних у водоймах

Троє миколаївців цими вихідними загинули на місцевих водоймах. Усі вони відпочивали у вечірній та нічний час в місцях заборонених для купання.

У мікрорайоні Намив у воді зникла дівчина 95-го року народження. До її пошуків залучали водолазів, які згодом знайшли тіло загиблої.

Хотілося  звернулись до наших жителів з нагадуванням, що відпочивати бажано тільки в тих місцях, що вже перевірені. Дівчина на Намиві потонула саме через те, що потрапила в яму на ділянці водної акваторії, що ніхто не обстежував, – розповів начальник управління з питань НС та ЦЗ населення міської ради Олександр Герасіменя.

Читайте також: На Сумщині загинула чиновниця облради

5-го липня одразу двоє відпочивальників не змогли самотужки вибратись з води. Чоловік 66-го року народження пірнав в районі «Нафтобази». Його тіло рятувальники виявили за 30 метрів від берега. І ще один миколаївець 87-го року відпочивав на березі річки Південний Буг в мікрорайоні Варварівка. Його тіло згодом у воді виявили місцеві мешканці. Чоловіка віднесло від берега щонайменше на 20 метрів.

Обстежені ділянки водної акваторії, що мають рятувальні служби, які можуть вчасно надати допомогу – це пляж «Стрілка, пляж «Прибій» і пляж «Чайка» в Корабельному районі. Закликаю наших мешканців відпочивати і пірнати тільки в цих місцях. Намив у зв’язку з тим, що водолазного обстеження не було до експлуатації поки не допущений, купатись там заборонено, – розповів Олександр Герасіменя.

Рятувальники рекомендують відпочивати тільки в дозволенних місцях. Всі офіційно визначенні для купання пляжі обладнанні спеціальними постами. В разі виникнення загрози відпочивальникам чергові рятувальники зможуть вчасно витягти людину з води.

Нагадаємо, з початку червня на водоймах країни загинуло вже більше 30 дітей. Переважна кількість надзвичайних подій стаються мало не на очах у дорослих.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram