Фото: The Sun

Том Круз влаштував скандал на знімальному майданчику через недотримання заходів проти COVID-19

Актор і головний продюсер стрічки “Місія нездійсненна 7” розлютився, коли побачив, як його підлеглі переглядали зняті кадри, не дотримуючись соціальної дистанції.

Як повідомляє The Sun, на знімальному майданчику фільму “Місія нездійсненна 7” в Лондоні Том Круз відчитав і пригрозив звільнити команду через недотримання коронавірусних обмежень. Знімальна група вже стикалася з затримками процесу зйомок кінострічки через COVID-19, подорожуючи Європою.

Два тижні тому, повернувшись до Великобританії, Круз особисто заплатив 500 000 фунтів за старий круїзний лайнер, на якому актори і команда змогли ізолюватися. Він постійно перебуває в масці на знімальному майданчику і стежить за порушниками правил.

Том Круз наголосив, що щодня спілкується з представниками кіностудії і страховими компаніями, звітуючи про епідеміологічну ситуацію на знімальному майданчику.

Ми – золотий стандарт! Голлівуд зараз продовжує знімати фільми через нас! Тому що вони там вірять в те, що ми робимо! Жодних вибачень! Ви можете сказати це людям, які свої чортові будинки втрачають, тому що кіноіндустрія не працює. Це їм їжу на стіл не покладе, за освіту не заплатить! – емоційно зазначив актор

Нагадаємо, що Україна наразі знімає 14 кінофільмів, спільно з кіностудіями з Італії, Франції, Нідерландів, Польщі та інших європейських країн.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram