Вступило в дію рішення Кабінету Міністрів про зниження тарифу на електроенергію для населення, яке споживає до 250 кВт-год. на місяць, до 1,44 грн за кіловат.
Як передає Укрінформ, відповідна постанова №859 була прийнята урядом 11 серпня 2021 року.
Для населення, яке споживає більше 250 кВт-год. на місяць, ціна електроенергії залишається незмінною і становить 1,68 грн за кіловат. При цьому до кінця опалювального сезону тарифи будуть незмінними.
Читайте також: Україні потрібно понад 4 мільярди євро для модернізації ТЕС – Міненерго
Нагадаємо, що у 2022 році об’єднана енергетична система України відокремиться від енергосистем Росії та Білорусі і перейде в ізольований режим роботи.
У вересні стало відомо, що Україна вдічі скоротила імпорт електроенергії з Польщі. Сумарний експорт електроенергії за 30 серпня – 5 вересня 2021 року становив 79,2 млн кВт-год.




