ФОТО: УНІАН

Ситуація в Україні повністю контрольована, країну віддавати не збираємось – Данілов

Секретар РНБО Олексій Данілов заявив за підсумками засідання Радбезу, що ситуація в Україні – повністю контрольована.

На цьому наголосив секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данілов за підсумками засідання РНБО, повідомляє Укрінформ.

Останнім часом відбувається багато інформаційних подій в нашій країні, дуже багато такої парамілітарної белетристики в ЗМІ. Я хотів би звернутись до всіх вас трохи збавити той накал, який існує. Ситуація, яка є, вона є цілком для нас зрозумілою, немає ніяких приводів, щоб ми панікували. Я б дуже просив, щоб всі зберігали спокій, – заявив Данілов.

Читайте також: Біля кордонів України знаходяться 122 тисячі російських військових – Данілов

За його словами, під час засідання Радбезу Президент заслухав доповіді керівників військової розвідки, Служби зовнішньої розвідки, міністра оборони та головнокомандувача ЗСУ, міністрів закордонних справ, економіки, енергетики та охорони здоров’я.

Ситуація є абсолютно контрольованою… Країна наша одна, ми її нікому віддавати не збираємось і перемога точно буде за нами, – заявив секретар РНБО.

Нагадаємо, секретар Ради національної безпеки та оборони Олексій Данілов заявив, що на сьогодні немає потреби запроваджувати воєнний стан в Україні. Якщо така необхідність з’явиться, рішення ухвалять негайно.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram