Сирійська армія Асада за підтримки РФ перейшла у наступ

2 березня президент Сирії Башар Асад за підтримки Російської Федерації розгорнув наступальні дії на сході провінції Ідліб. На допомогу сирійській армії Росія надіслала вже четверте військове судно – десантний корабель “Новочеркаськ”. Військам Асада вдалось захопити два населених пункти. 

Про зіткнення армії Асада та загонів опозиції, які підтримує Туреччина, повідомляє інформаційний портал “Аль-Масдар”. Після короткого бою сирійська армія зайняла два населені пункти – Танабех і Джавбас, а потім продовжила наступ у бік міста Нейраб.

Дійти до Нейрабу для сирійської армії стратегічно важливо, адже саме там авіація Туреччини днем раніше знищила військовий аеропорт сил диктатора Асада, – пише “Аль-Масдар”.

Російське видання “РБК-Россия” додає, військова поліція РФ підтримала наступ Асада та 2 березня увійшла в місто Серакіб на сході Ідлібу. Дані дії були зроблені начебто для того, аби гарантувати у місті безпеку, адже воно є важливим транспортним пунктом у регіоні.

Місто Серакіб дійсно має символічне значення: саме тут армія Асада збила турецький безпілотник, що у Сирії вважають неабияким досягненням.

Як пише російське видання “Интерфакс”,  на підтримку режиму Асада Росія того ж 2 березня відправила десантний корабель “Новочеркаськ”. Він уже минув турецький Босфор і ввійшов до Середземного моря.

Результат пошуку зображень за запитом російськ військова поліція сирія

“Новочеркаськ” пливе до сирійського порту Тартус, де розташована база ВМФ Росії в Середземному морі. Це судно здатне перевозити 150 морських піхотинців та до 13 танків, або ж до 500 тонн вантажу.  Це вже четвертий військовий корабель, який Росія відправляє до Сирії. Раніше туди попливли два фрегати “Адмірал Макаров” і “Адмірал Григорович”.   

Читайте також: В Україні відзначатимуть День спротиву окупації Криму

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram