Сили ООС «заглушили» ворожий безпілотник на Луганщині

Російські окупаційні війська від початку доби тричі порушили режим припинення вогню.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє пресслужба штабу ООС у Facebook.

В районі проведення операції Об’єднаних сил від початку доби 29 червня зафіксовано 3 порушення режиму припинення вогню. Бойових втрат серед військових Об’єднаних сил немає, – йдеться в повідомленні.

Зокрема, біля Невельського та Красногорівки противник вів вогонь з мінометів 120-го калібру. Крім того, на Луганщині зафіксований проліт ворожого безпілотного літального апарату типу «Орлан-10» із перетином лінії розмежування. БПЛА противника вчасно подавлений засобами РЕБ.

Читайте також: На Донбасі загинув український військовослужбовець

Про факти порушень з боку російсько-окупаційних військ українська сторона СЦКК повідомила представників місії ОБСЄ, застосувавши встановлений координаційний механізм.

Читайте також: Президент України посмертно нагородив миколаївських морпіхів, які загинули в зоні ООС

Нагадаємо, що 14 травня, військовослужбовці окремої бригади морської піхоти вручили матері загиблого морського піхотинця старшого матроса Олександра Отреп’єва орден «За мужність» III ступеня (посмертно).

Також 5 червня в районі проведення операції Об’єднаних сил російсько-окупаційні війська 5 разів порушили режим припинення вогню, загинув один український військовослужбовець.