Фото: "Суспільне" Харків

Суд заарештував орендаря згорілого будинку для літніх людей в Харкові

Київський районний суд Харкова задовольнив клопотання прокуратури взяти під варту орендаря приміщення, яке здавалося в оренду пансіонату «Золотий час».

Про це повідомляє Суспільне.

Суд постановив, що підозра до орендодавця в скоєнні злочину за статтею 270 Кримінального кодексу України юридично обгрунтовано. Підозрюваного взяли під варту.

Матеріали кримінального провадження, на які посилається сторона обвинувачення в обґрунтування клопотання, свідчать про достатню обґрунтованість підозри Кравченку у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 270 КК України. Обставини ймовірного здійснення підозрюваним конкретних дій та доведеність його безперечної причетності до інкримінованого злочину, як на те посилається сторона захисту, потребують перевірки та оцінки в сукупності з іншими доказами під час подальшого досудового розслідування, — ухвалила суддя.

На засіданні суду захисники наполягали, що вина Кравченко в порушенні вимог пожежної безпеки не доведена, немає результатів ряду експертиз. Сам Кравченко стверджував, що його справи в будинку обмежувалася виконанням деяких доручень дружини, начебто підвезення продуктів або медикаментів.

Прокуратура ж відзначала, що саме Кравченко знайшов будинок під пансіонат, уклав договір оренди з його власником і разом з дружиною шукав клієнтів.

Нагадаємо, у Харкові 21 січня загорівся двоповерховий будинок, переобладнаний, попередньо, для літніх людей. У результаті пожежі загинули 15 людей, 5 – постраждали.

Також «МАРТ» повідомляв, у Нацполіції озвучили ймовірну причину смертельної пожежі в Харкові.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram