Фото: Мayupravo.com

Суд Миколаївщини закінчив процедуру ліквідації ЧСЗ

Господарський суд Миколаївської області затвердив звіт про ліквідацію ПАТ «Чорноморський суднобудівний завод», розташований в Миколаєві по вулиці Індустріальна, 1, який кілька років тому визнали банкрутом.

Відповідне рішення було зачитано в п’ятницю, 25 червня, пише видання «Маю право».

Зокрема, ліквідатор «ЧСЗ» Ольга Протасова, зачитуючи звіт, повідомила, що у заводу не залишилося жодного майна – все інвентаризували і розпродали, а отриманні кошти від реалізації майна направили на погашення боргів. В цілому кредиторам виплатили 151 мільйон 461 тисячу 201 гривню. Найбільші суми були виплачені підприємству «Наваль Парк» – 111 мільйонів 68 тисяч і фінансовій компанії «Авуар-сервіс» – 4 мільйони 532 тисячі гривень.

Була завершена вся господарська і підприємницька діяльність «ЧСЗ» і всі технологічні цикли діяльності підприємства-банкрута. Також з підприємства звільнили всіх співробітників.

Відзначається, що частково задоволені вимоги чотирьох кредиторів другої черги – у сумі приблизно 42% від розміру заявлених вимог.

Відповідно до статті 64 Кодексу України про процедуру банкрутства, всі інші вимоги, непогашені в зв’язку з недостатністю майна, вважаються погашеними. Тобто на погашення вимог кредиторів інших черг грошей не вистачило, але вони можуть вважатися погашеними, – зазначила Ольга Протасова.

Фото: Мayupravo.com

За словами, Ольги Протасової, вивчивши документи з фінансово-господарської діяльності підприємства, податкову звітність, первинну документацію, а також рух коштів по рахунках «ознак неправомірних дій або бездіяльності відповідальних осіб ПАТ «ЧСЗ» і провини його засновників, які привели до погіршення платоспроможності підприємства-банкрота, не виявлено».

Також ліквідатор повернув Міністерству оборони робітничо-конструкторську документацію в кількості 2 166 документів. Підписано акт приймання-передачі від 23 квітня 2021 року.

Залишок коштів в касі і на основному рахунку становить 0 гривень. Майна не залишилося і коштів не залишилося. Проведені всі розрахунки з кредиторами. Друк банкрута знищена за актом, який я також надала в матеріалах справи, – підсумувала ліквідатор.

Фото: Мayupravo.com

Також відзначається, що представники Міністерства оборони, ТОВ «Наваль Парк», МКП «Миколаївводоканал», які брали участь в розгляді справи, не заперечували проти прийняття заслуханого звіту. Одна з кредиторів, виступаючи по відеозв’язку з будівлі Господарського суду міста Києва, виступила проти, мотивувавши це тим, що кредитори не мали можливості ознайомитися з повним переліком документів і мають намір оскаржувати дії ліквідатора.

У підсумку, звіт ліквідатора за підсумками ліквідпроцедури і ліквідбалансу ПАТ «Чорноморський суднобудівний завод» був затверджений, і постановив ліквідувати завод.

Нагадаємо, у Миколаєві суд заборонив зносити незаконні кіоски на площі Перемоги, які встановлювала компанія «Універсал-Юг».

Поширити:

Листопад 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930