Фото: МНУ ім. В.О.Сухомлинського

Студенти-політологи МНУ ім. В.О. Сухомлинського покинули виш через конфлікт з ректором

Група студентів ІІІ курсу спеціальності “Політологія” Миколаївського національного університету ім. В.О. Сухомлинського покинула університет внаслідок конфлікту з адміністрацією вищого навчального закладу.

Про це повідомив один із студентів Валерій Таран на своїй сторінці у Facebook.

За його словами, до такого рішення студентів підштовхнула політика ректора Валерія Будак і брак кваліфікованих кадрів.

Шановні друзі, сьогодні група 374 покинула стіни МНУ ім. Сухомлинського у зв’язку з політикою ректора і нестачею кваліфікованих кадрів для підтримки навчального процесу. У нашому випадку рішення було прийнято колективно. Моя група і я дякуємо всім викладачам і лаборанту кафедри політології, які підтримували нас ці нелегкі два роки, – написав Валерій Таран.

Він додав, що група політологів прийняла рішення вступити до Чорноморського національного університету імені Петра Могили.

На жаль, шкода і справді залишати стіни альма-матер, і студкураторства. Наступним нашим кроком є ​​вступ до ЧНУ. Але ми з гордо піднятою головою дивимося вперед і готові до нових звершень на базі ЧНУ ім. Петра Могили. Дякуємо Всім Вам. І успіхів, – додав він.

Нагадаємо, в 2018 році Валерій Будак був в черговий раз обраний ректором МНУ ім. В. О. Сухомлинського.

Як відомо, Міністерство освіти підтримує перехід України до освітнього кодексу, що дозволить уникнути постійних змін до законодавства через ситуацію у країні.

Раніше повідомлялось, Міністерство освіти і науки України (МОН) має намір посилити вплив шкільного атестата під час вступу до вищих навчальних закладів.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram