ФОТО: скріншот з відео

Стрибав та гарчав на людей: у Харкові на ярмарку вигулювали левеня

У Харкові вчора, 29 грудня, на святковому ярмарку помітили чоловіка з левеням на повідку. Тварина гарчала на людей та тікала від натовпу.

Про це повідомляє МГ “Об’єктив”.

Левеня звати Сімба. Йому вже рік та 7 місяців. Власник хижака Станіслав Кішинський заявив, що такі прогулянки проводить часто, вони безпечні і для тварини, і для людей.

Хотіли зробити настрій новорічний. Ми робимо взагалі акції. В інтернати возимо тварин, це унікальний проєкт для діток, — сказав Кішинський.

Втім, Сімба стрибав на людей, чіплявся кігтями за верхній одяг дітей. Чоловік говорив, що тварині просто подобалася ця дитина. За словами свідків, приблизно через 20 хвилин такої прогулянки левеня почало гарчати й тікати від натовпу.

Очевидці зауважили власнику Сімби, що такий хижак має жити не у квартирі, а у великому вольєрі в зоопарку чи у нацпарку. Вони впевнені, те, що робить Кішинський, це жорстоке поводженням з твариною. Після цього чоловік забрав левеня і пішов.

Нагадаємо, у Польщі в автомобіль з українцями врізався олень. Легковий автомобіль та дика тварина не розминулися на дорозі в місцевості Леокадово (Люблінське воєводство). 

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram