Фото: АрміяInform

Стан здоров’я єдиного вцілілого курсанта з літака Ан-26 поліпшується

У курсанта В’ячеслава Золочівського, який єдиний вижив в авіакатастрофі військового літака Ан-26 в Харківській області 25 вересня, стан здоров’я поліпшується. Поки що він у стані середньої тяжкості.

Про це повідомляє інформагентство «АрміяInform», з посиланням на старшого ординатора травматологічного відділення, Військово-медичного клінічного центру, північного регіону підполковника медичної служби Юрія Клапчука.

Він розповів, що незважаючи на те, що зараз стан середньої тяжкості, спостерігається позитивна динаміка, ближче до задовільного.

За словами медика, курсант відчуває себе добре, спілкується з лікарями і рідними. Найближчим часом його зможуть відвідати друзі з університету.

Нагадаємо, 25 вересня, у Харківській області поблизу населеного пункту Чугуїв впав військовий літак Ан-26. Жертвами авіакатастрофи військового літака АН-26 стали курсанти та офіцери Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба. Загальна кількість загиблих – 26 осіб.

Також стало відомо, у результаті аварії літака у Харківській області загинув син депутата Миколаївської обласної ради Вадима Олабін.

Раніше повідомлялось, слідчі Державного бюро розслідувань почали досудове розслідування у зв’язку з авіакатастрофою військового літака АН-26 Повітряних сил ЗСУ в Харківській області.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram