Фото з відкритих джерел

Соцмережа «ВКонтакте» знову доступна українським користувачам

Російська соцмережа «ВКонтакте» знову доступна українцям без використання спеціальних програм – “ВК” зуміли обійти блокування в Україні у своєму мобільному додатку.

Про це повідомляє видання Громадське.

За даними видання, соцмережа прислала співробітниці Громадського електронного листа, в якому йдеться про можливість заходити в соцмережу без VPN.

Ми додали проксі у сам додаток, щоб ви могли користуватися ним без обмежень. Оновіть додаток VK спілкуйтеся вільно і без кордонів, – йдеться в листі.

Скріншот

Наприклад, у верифікованній спільноіт «VK Україна», яка була неактивною з квітня 2018 року, з’явилося нове повідомлення – про появу стрічки «Україна». Слід уточнити, що обійти блокування в Україні ВК зміг саме в мобільному телефоні. На персональному комп’ютері для входу в соцмережу, як і раніше, потрібен VPN.

Як відомо, 17 травня 2017 року тодішній президент Петро Порошенко підписав указ про нові санкції РНБО, які передбачали блокування російських соцмереж “ВКонтакте” і “Однокласники”, а також сервісів «Яндекс» і ряду інших ресурсів. З тих пір данну заборону українська влада постійно продовжує. Після зміни влади заборона залишилася в силі, в останній раз його продовжили в травні 2020 року.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram