У Миколаєві відранку 24 січня почався снігопад, про який попереджували напередодні синоптики.
Про це повідомляє ЕЛУ автодоріг Миколаїв
О 7 годині ранку техніка розпочала обробляти автошляхи реагентами для запобігання утворення ожеледиці на дорогах.
Диспетчер чергової служби слідкує за температурою та погодними умовами. Наразі працює 9 одиниць техніки + 1 навантажувач.
Нагадаємо, за прогнозами синоптиків з п’ятої ранку 24 січня і до ранку 25 січня у Миколаєві погіршаться погодні умови: почнеться мокрий сніг та хуртовина.
Раніше повідомлялось, у комунального підприємства “ЕЛУ автодоріг” оновлення автопарку. На підприємстві з’явилась нова спеціалізована техніка.




