Фото: Офіс президента України

Службу зовнішньої розвідки України реформують

В Україні планують реформувати Службу зовнішньої розвідки. Відповідне доручення президент Володимир Зеленський дав новому главі Служби Валерію Кондратюку.

Пріоритетами у діяльності Служби зовнішньої розвідки мають стати ефективне виявлення потенційних загроз і викликів, допомога в поверненні тимчасово окупованих територій України, захист національних економічних інтересів, сприяння оборонно-промисловому комплексу, протидія ворожим інформаційним операціям та захист українців за кордоном, повідомляють в Офісі президента.

Служба також має ефективно супроводжувати політичний діалог щодо повернення окупованих територій.

Чекаю від служби розвідувальну інформацію для вироблення оптимальної переговорної позиції України як у Мінську, так і під час засідання в Нормандському форматі. Ви маєте докласти всіх зусиль для збереження міжнародної підтримки України, – зазначив Володимир Зеленський.

Як відомо, президент України Володимир Зеленський призначив нового голову Служби зовнішньої розвідки України. Ним став офіцер спецслужб, генерал-лейтенант Кондратюк Валерій Віталійович

У зв’язку із ситуацією навколо поширення коронавірусної інфекції в Україні, проведення масових розважальних заходів наразі дозволяти не будуть. 

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram